SEPETTE ÜRÜN YOK :(

İnceltici korse var mı? Beli 1-2 beden incelten korseler

2193 defa okundu
20 Ekim 2016 - 00:22:00
İnceltici korse var mı? Beli 1-2 beden incelten korseler

İnceltici korse anında 1-2 beden incelme sağlayan özel giysilerdir. Bayanların kendilerini iyi hissetmeleri ve kendilerine olan güvenlerinin tam olması için üretilmiş tekstil ürünlerinden birisi de zayıf gösteren, incelten, inceltici korselerdir. Zayıf gösteren korseleri kullanan bayan daha ince ve zarif görünür ve bu ona güven verip kendini daha dişi hisseder.

Son yıllarda üretilen bazı korselerin 1-2 beden ince gösterdiği bilinmektedir. İnceltici korseler çift katlıdır ve vücuda daha fazla baskı yaparak normal bedeninden 1-2 beden daha ince görünmeyi sağlar. Ayrıca tüm bedeni kaplayan dizlerden göğüs altına kadar olan korselerde hem vücutta ki fazlalıkları gizler hem de 2 bedene kadar inceltir.  Bununla birlikte tüm korselerde özellikle daha ince göstermesini istediğiniz bölümler için çift katlı olan kısımlar vardır. Bu şekilde hem tüm beden olarak ince görünürken hem de istediğiniz bölgeler daha da gizlenebilir. Ayrıca parafinli olan korselerinde zayıflattığı iddia ediliyor. Eğer kalıcı olarak incelmek istiyorsanız zayıflatıcı ya da parafinli korselerden kullanmanız önerilir. Bu tür korseler vücut ısısını artırarak deri altındaki yağların yakılmasını ve dokusunun özelliğinden dolayı mikro masaj yaparak bu yağların vücuttan dışarı atılmasını sağlar. Bu arada yenilen ve içilenlere de dikkat edilmesi ile incelmeyi daha da hızlandıracağı unutulmamalıdır.

Hem korse takarak ince görünmek hem de bu arada zayıflamak isteyenler için üretilmiş olan bu korseler özel malzemelerden yapılmıştır. Bu tür zayıflatıcı korseler deri altındaki yağ tabakasına etki eder ve böylece daha çabuk bir şekilde incelme mümkün olur. Ayrıca bu korselerin spor yaparken kullanılması zayıflama etkisini daha da artıracaktır. Bununla birlikte spor yaparken kullanılan spor korseleri hem baylara hem bayanlara hitap eder ve oldukça rahat ve sağlıklıdır.
Ayrıca inceltici korseler arasında arkadan bağcıklı, öncen kopçalı modeller de vardır. Bunlar arkadan ayarı yapıldıktan sonra kişinin tek başına takıp çıkarabileceği modellerdendir. Ayrıca bir avantajı da kilo verdikçe arkadaki bağcıklarının sıkılarak korsenin küçültülme imkânına sahip olmasıdır. 15 yaş altına önerilmeyen bu tür korselerin 6-8 saat arasında vücutta durması gerektiği unutulmamalıdır.

Bel inceltici korse ile de 1-2 beden ince görünmek mümkündür. Bu tür korseler gün içinde belde tutulmalı ama gece yatarken mutlaka çıkarılmalıdır. Ayrıca bu tür ürünler özel günlerde, düğünlerde, davetlerde bayanların kurtarıcısı olmuştur. Yalnız bel incelten korse ile 1-2 beden ince görünmek isteyen bayanların terlemeden oluşacak mantar türü hastalıklara meydan vermemek için temizlik ve hijyen kurallarına dikkat etmeleri gerekmektedir.

Bel, göbek, kalça, basen, göğüs gibi vücudunuzun bazı bölgelerinde veya birden fazla bölgede istenmeyen fazlalıklar olabilir. Bu fazlalıklar nedeniyle özel günler için kıyafet bulmakta zorlanabilirsiniz. Anında 1-2 beden incelten korseler sayesinde bu duruma son verebilirsiniz. Hiçbir zahmete girmeden anında 1-2 beden incelmek sizin elinizde.


  • 1 2 beden incelten korseler
  • 2 beden incelten korse
  • incelten korse

Yorum Yaz


Yorumlar

Ebru Dikici
3 ay sonra düğünüm olduğu için kısa sürede yaklaşık 15 kilo vermem gerekiyor. Bu nedenle birçok araştırma yaptım. Bu yazıyı okuduğumda gerçekten etkilendim. 3 ay boyunca bu üründen kullansam etkisini görür müyüm? Yaklaşık olarak 3 beden incelsem benim için yeterli olacaktır.
ÜCRETSİZ KARGO! Online ödemelerde kargo bizden...