SEPETTE ÜRÜN YOK :(

Toparlayıcı bikini korse nedir? Toparlayıcı bikini modelleri

2354 defa okundu
02 Ekim 2016 - 14:01:34
Toparlayıcı bikini korse nedir? Toparlayıcı bikini modelleri

Yaz mevsimin gelmesi ile birlikte tatil alışverişleri de hız kazanıyor. Tatil alışveriş listesinin başında ise deniz giyecekleri yani mayo ve bikini geliyor. Böbrek rahatsızlıkları olanların ya da tek parça mayoyu sevmeyenlerin tercihleri bikini yönünde oluyor. Bu esnada bölgesel fazlalıklar devreye giriyor ve bayanların imdadına toparlayıcı bikiniler koşuyor. 

Toparlayıcı bikiniler fazlalıkları kapatan ve bayanları daha hoş bir fiziki görüntüye kavuşturan deniz giysileridir. Yıllardan beri hemen hemen her bayanın belli yaşlarda sıkıntı duyduğu bu kilo fazlalıklarından dolayı firmalar harekete geçtiler. İç giyim olarak kilodan dolayı fazlalıkların birikmiş olduğu bölgeleri saklama konusunda çözüm ürettikten sonra bayanların yaz mevsiminde tatilden soğumalarına yol açan fazlalıkları yüzünden deniz kıyafetlerinde de yeni yeni ürünler piyasaya çıkarmaya başladılar. Bunlardan biri olan toparlayıcı bikiniler, bikini giymeyi seven bayanların hizmetine sunuldu ve çok tutuldu. Göğüs bedenleri büyük olan bayanların toparlayıcı bikini sayesinde göğüsleri daha toplu ve küçük görünürken, kalça ve basen kısmında fazlalıkları ya da sarkmaları olan bayanlar da bu bikiniler sayesinde fazlalıklarını gizlemeyi başardılar. 

Bu tip toplayıcı bikinileri daha çok bel ve karın kısmında fazlalığı olmayan daha çok göğüs ve kalça kısmının toplanmasını isteyen bayanların kullanmakta olduğu görülüyor. Ayrıca toparlayıcı bikiniyi giymek isteyen ama göbek sorunu olan bayanlar da düşünülmüş. Onlar içinde alt kısmı yüksek bel olan bikiniler tasarlanarak bel kısmının toparlanması sağlanmış. Artık bu tip toparlayıcı bikinileri hemen hemen tüm markalarda bulmak mümkün. Çok talep olması dolayısıyla markalar yaz koleksiyonlarında bu ti bikinilere fazlaca yer vermiş. Bu yüzden toparlayıcı bikinilerin bulunması konusunda sıkıntı çekilmeyecek. Kataloglarda renk renk, desen desen, model model toparlayıcı bikiniler mevcut. Yalnız toparlayıcı bikinileri seçerken kumaşının yapısına ve beden ölçülerine çok dikkat edilmesi gerekiyor. Kumaşı kaliteli ve çabuk kuruyan cinsten olmalı. Mutlaka deneyerek alınmalı ve suya girip çıkıldığında biraz olsun esneyeceği unutulmamalı. Ayrıca kilo verme çabası içinde bulunanlar, son ana kadar bikini almamaya özen göstermelidirler. Çünkü toparlayıcı bikiniyi aldıktan sonra 2-3 kilo bile verilmesi durumunda alınan bikini üstte bol durup çirkin bir görüntüye sebep olacaktır. Bu arada renk seçimi tamamen zevke kalmışken, alt bölgede sorun olanların bikini altını düz renkte seçmeleri üst tarafta sorun varsa eğer, bikininin üst kısmını düz renkte olmasına dikkat etmeleri tavsiye edilir. Ayrıca kalça sorunlarını bikini ile kapatırken kolye şapka gibi aksesuarlar ile dikkat üst bölgeye çekilebilir. 

Toparlayıcı bikini modelleri oldukça çeşitlidir. Alt kısmı slip şeklinde, oyuk ya da paçalı olduğu gibi üst kısmıda straplez, askılı, çapraz bağlı, kalın askılı, tek omuz gibi türleri vardır. Göğüslerin toparlanmasını istiyorsanız çapraz bağlı ya da straplez modelleri kesinlikle düşünmemelisiniz. Daha çok kalın askılı olanlar göğsü tam kavrayan modeller ve boyundan bağlı olan modeller tercih edilmelidir. Ayrıca toparlayıcı bikinilerin balenli olanlarının tercih edilmesi de göğüs ölçüsü büyük olan bayanların oldukça memnun etmektedir. Çünkü balenler iri göğüslerin sarkık durmasını önlediği gibi onlara yuvarlak bir hat vererek sarkık ya da büyük görünmelerini önleyerek düzgün görünmelerini sağlar.
Eğer kalça ve göbekte sorun varsa o zamanda oyuk olmayan düz kesim paça ve yüksek bel olan toparlayıcı bikiniler seçilmelidir. Bu şekilde hem kalça kısmı toparlanarak sarkmalar görünmeyecek hem de göbek kısmındaki fazlalıklar kapanacaktır. Eğer basenlerde kapatmak istediğiniz fazlalıklarınız varsa bu sefer şort tipi toparlayıcı bikiniler kullanmalısınız böylece basendeki fazlalıklar bu bikiniler sayesinde toparlanrak fazlalıklar gizlenmiş olacaktır.

 


  • korse bikini
  • toparlayıcı bikini modelleri
  • bikini korseler
  • korse bikini üstü
  • toparlayıcı bikini
  • bikini toparlayıcı

Yorum Yaz


Yorumlar

Aylin Topuz
Bu yaz bikini korse kullandım ve çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.
Ece Şenlik
Toparlayıcı bikini sipariş vermek istiyorum. Göğüs ölçülerim normalin üzerinde olduğu için normal bikini giydiğim zaman kendimi rahat hissetmiyorum. Göğüs bölgesini biraz toparlayacak bir bikini modeli bana çok iyi olur. Nasıl toparlayıcı bikini sipariş verebilirim?
Sıla Doğan
Fazla kilolar yüzünden her yaz tatili benim için mutsuz oluyorum. Çünkü hem denize girerken çekiniyorum hem de dilediğim kıyafeti giymekte özgür hissetmiyorum kendimi. Özellikle göğüslerim büyük olduğu için sürekli dikkat etmem gerekiyor. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu korse modelini merak ettim ve bu siteyle karşılaştım. Kesinlikle kullanmayı ve denemeyi düşünüyorum. Umarım etkisini görürüm.
ÜCRETSİZ KARGO! Online ödemelerde kargo bizden...