SEPETTE ÜRÜN YOK :(

Toparlayıcı külot nedir, ne işe yarar? Toparlayıcı külot modelleri

3103 defa okundu
28 Eylül 2016 - 13:20:19
Toparlayıcı külot nedir, ne işe yarar? Toparlayıcı külot modelleri

Toparlayıcı külot modelleri kalça bölgesindeki fazlalıkları kapatmak ve daha sıkı daha ince bir görünüm elde etmek için kullanılmaktadır. Kalça bölgesinde oluşan fazlalıklardan rahatsız olan bayanların kendilerini rahat hissetmeleri için ve o fazlalığı kapatmak üzere tasarlanmış olan toparlayıcı külot, uygun olan kullanıldığı zaman daha estetik bir görünüm sağlar. 

Bayanların kullandıkları toparlayıcı külotlar diğer külot modellerinden oldukça rahat ve şıktır. Bu tür külot ile bayan kendini daha seksi ve rahat hisseder. Toparlayıcı külot fiziksel olarak daha dişi göstereceği için bayanların daha zarif ve şık gösterecektir. Bayanların hamilelik süresince gerilmiş olan kalçalarının doğum yaptıktan sonra sarkmasını önlemek adına kullanılır. Böylelikle bayan daha güzel bir görüntü elde ederek kendine güvenir. Ayrıca bayanlar kalça kısımlarının daha kalkık ve şekilli görünmesini isteyebilirler. Burada da toparlayıcı külottan faydalanmakta yarar vardır. Böylelikle vücut daha şekilli ve fit görünür. Toparlayıcı külotların yapısı korse gibi olmadığı için hamilelikte bile kullanıldığı söylenir. Karnı sıkmaz bebeğe zarar vermez. Hamile olan bayanın göbeğinin ilk başlarda belli olmamasını istemesi durumunda kullanılır ve sıkmadığı için oldukça uygundur. 

Yaşamın her evresinde bayan kilo aldığını hissettiği ya da aynada gördüğü aman psikolojik olarak kendini kötü hisseder ve çok üzülür. İç çamaşırı üreticilerinin ilk amaçlarından biri de bu tür ürünler piyasaya çıkararak bayanların psikolojilerini düzeltmektir. Bunlardan biri olan toparlayıcı külot sarkan kalçayı kaldırır yuvarlak güzel bir görünüm verir. Kalçalarından şikâyet eden ve kendini kötü hisseden bayanlar için özel olarak tasarlanmış olan bu toparlayıcı külotlar, tasarımları sayesinde bayanlara hoş bir estetik görünüm sağlar. Toparlayıcı külotlar kullanan kişilerde rahatsızlık hissi yaratmaz. Dikkat edilmesi gereken nokta kaliteli kumaştan yapılması ve cildin nefes almasını sağlayarak terleme yapmamasıdır. Bu toparlayıcı külotları her yaşta bayan kullanabilir.
Tasarım harikası toparlayıcı külotlar kalça kısımlarından kilo alınmasına engel olmada yardımcıdır. Kullanıldığı zaman yuvarlak daha toplu ve seksi görünen bir popoya sahip olmanıza olanak sağlar. Toparlayıcı külotlar poponun eğimi ile görünümünü belirleyerek ve yukarı doğru kaldırır.  Küçük ve sarkık popo görünümünü en aza indirir. Toparlayıcı külot giyen kadınların kıyafetlerinin üzerinden fark edilmeyecek hatlara sahiptir. Ve uygun olan kıyafetlerle kullanıldığında etkiyi daha çok arttırır. Ayrıca bu külotlar tüm bu özelliklerinin dışında çok rahat oluşlarıyla tercih sebebi olabilirler.
Hamile bir bayan toparlayıcı kullanmak isterse bu asla sıradan bir korse olmamalıdır. Çünkü sıradan basit korseler çok sıkı ve dar olduğu için karnı içeri doğru bastırarak iter. Böylece anne karnındaki bebek zarar görebilir. Fakat toparlayıcı külotlar yumuşak oldukları için karın bölgesinde itme ya da baskı yapmaz sadece karnı tutarlar. Toparlayıcı külot alırken dikkat edilmesi gereken bir hususta beden ölçüsüne uygun olmasıdır. Özellikle de hamile bir bayan bu külotu kullanacaksa her 2-3 haftada bir beden ölçüsü değişeceği için toparlayıcı külotu da 2-3 haftada bir yeni ölçüsüne göre alması tavsiye edilir. 

Toparlayıcı külot renk ve model seçenekleri oldukça fazladır. Bu da bayanların alırken istedikleri renk ve modeli bulmak konusunda oldukça kolaylık sağlayacaktır. Bu sene en fazla tutulan toparlayıcı külot renlerinden mavi, siyah, beyaz ve her bayanın zevkle kullandığı kırmızıdır. Çeşitli renklerin yanı sıra düz, dantelli, yarı dantel, yüksek bel, normal bel olmak üzere birçok model seçeneği de bulunmaktadır. Ayrıca karını daha düz gösteresi için yüksek bel toparlayıcı külotların seçilmesi gerekirken, poponun daha kalkık durması istenirse popo kaldıran toparlayıcı külotların alınması tavsiye edilir. Bu tür külotlar vücutta hiçbir rahatsızlık hissi vermediği için hemen hemen her yaşta kullanılabilir.

 


 • korse külotlar
 • toparlayıcı külotlar
 • külot korse
 • kalça toparlayan külot
 • toparlayıcı külot modelleri
 • kalça toparlayıcı külot
 • toparlayıcı külot ne işe yarar?
 • toparlayıcı külot nedir?
 • popo kaldıran toparlayıcı külot
 • toparlayıcı külot
 • popo kaldırıcı toparlayıcı külot

Yorum Yaz


Yorumlar

Dilek
Kalça toparlayıcı külot almak istiyorum. Vücudumda ilk önce kalça bölgem genişliyor. Kalçada etkili olan korseler işe yarıyor mu? hangi modeli önerirsiniz?
Serpil Ural
Dilek ben bugün toparlayıcı külot sipariş verdim ve daha önce de kullandım çok memnunum. Benim de aynı şekilde ilk önce kalçam genişliyor. Bence mutlaka toparlayıcı külot kullanmayı dene derim :)
Hamiyet Karademir
Kalça bölgemde sarkma meydana geldiği için ve aynı zamanda yanlarımda fazlalıklar olduğu için bu külot modelinden kullanmak istiyorum. Ne yaptıysam bu fazlalıklardan kurtulamadım. Daha önce 3 doğum yaptığım için kilolar vücudumda kaldı ve sarkmalar da artık meydana gelmeye başladı. Bu model külot ile bu fazlalıklardan kurtulup kalçamın daha dik ve güzel durmasını sağlayabilir miyim? Bilgilendirirseniz sevirim.
ÜCRETSİZ KARGO! Online ödemelerde kargo bizden...