SEPETTE ÜRÜN YOK :(

Toparlayıcı mayo nedir, işe yarar mı? Toparlayıcı mayo modelleri

2518 defa okundu
01 Ekim 2016 - 13:29:42
Toparlayıcı mayo nedir, işe yarar mı? Toparlayıcı mayo modelleri

Kilolarının fazla olmasından dolayı denize giremeyen bayanların imdadına çeşit çeşit modelleri ile toparlayıcı mayolar yetişiyor. Kış mevsimi boyunca gerek hareket azlığından gerekse ağır yiyeceklerden dolayı kilo alımı oluyor. Yaz mevsimi geldiğinde ise kışın alınan kiloların hemen verilme gibi bir şansı olmuyor. Bundan en fazla bayanlar etkileniyor. Yaz mevsimi ile birlikte tatil planları yapılırken kilo sorunu yaşayan bayanlar denize ya da havuza hiç gitmek istemedikleri görülüyor. Fakat artık onlar da rahatlıkla tatile gitme planları yapabilecekler. Son yıllarda piyasada bol seçenekli bulunan toparlayıcı mayolar oldukça ilgi görmüş bir durumda. Bu tip mayoların vücudu şekillendirme özelliği ile kilo problemi yaşayan bayanlar artık gönül rahatlığı ile denize gidebilecek.

Kilo problemi ve vücudunun bazı bölgelerinde sarkma yaşayan bayanlar için yardımcı olacak toparlayıcı mayo bulmak hiç zor değil, aksine hemen hemen tüm ünlü mayo markaları koleksiyonlarında senenin modasına uygun onlarca toparlayıcı mayo modelleri bulunmakta. Hem de farklı farklı vücut tiplerine uygun olacak şekilde tasarlandıkları için farklı yapıda olan vücut tiplerini de mükemmel gösterebilecek mayolara sahip olabilme şansı var.
Kiloları gizleyen toparlayıcı mayoların en büyük özelliklerinin başında karın bölgesinde olan fazla olan kiloları toparlayıp oldukça fit bir görünüme kavuşmayı sağlıyor. Diğer yandan da vücudun güzel olan bölgelerini ön plana çıkartıyor. Giyilen toparlayıcı mayolar ile karındaki fazlalıklar toplanacak, düz bir karın görünecek ve göğüsler, omuzlar güzelliği ile ön plana çıkacak.

Toparlayıcı mayoları koleksiyonlarına alan tüm markalarda modeller ve renk seçenekleri oldukça geniş olduğu görülmekte. Böylece kilolarını saklamaya çalışan bayanlar bu koleksiyonlardan istediği gibi, sevdiği renk ve modelde bir mayo bulmakta hiç sıkıntı yaşamayacaklar.

Toparlayıcı mayo modellerinde çiçek desenli, çizgili, düz, iki renk gibi çok fazla sayıda desen seçeneği de kullanıcılarına sunulmuş. Bunlardan başka amacına göre model değişikliği gösteren toparlayıcı mayolar da var. Örneğin sıkılaştıran, ince ve çabuk kuruyan astarı ile öne çıkan toparlayıcı mayolar göbek kısmında fazlalıkları olan ve göğüs bedeni büyük olan bayanlara hizmet ediyor. Göbeği ve göğüs kısmını toparlıyor, fazlalıkları gizliyor ve sıkı bir görüntü ortaya çıkarıyor. İnce askılı olan toparlayıcı mayolar ise kruvaze modeli sayesinde vücutta zarif bir toparlanma etkisi gösteriyor. Yine toparlayıcı mayolarda kare bir yakanın kullanılıyor olması sayesinde göğüsler iyice kavranarak toparlanıp daha formda görünüyor. Bir diğer toparlayıcı mayo modellerinden olan karın kısmı yapılan büzgü ve dikiş hileleri ile sardığı vücudu olduğundan çok daha ince gösteriyor ve karın bölgesinde toparlanma yapıyor. Göğüs ölçüleri normal fakat karın bölgesinde sorun yaşayan bayanlar içinde göğüs bölgesi desenli olan mayolar tasarlanmış. Böylece desenli kısım öne çıkarken karın kısmı toparlanarak dikkat çekmiyor. En önemli şey yüzlerce model arasından kendine en uygun olanı bulmak ve içinde rahat etmek olduğu unutulmamalıdır. Birde kumaşının kaliteli olmasına özen gösterilmesi gerekir. Çünkü toparlayıcı mayolarda kalitesiz kumaş kullanılmışsa ilk giydikten ve denize girdikten sonra çok fazla esneme yapacak ve toparlayıcılık özelliğini nispeten kaybedecektir. Ayrıca fiyatının yüksek olması demek her zaman bu kalitelidir anlamına gelmez. Kalite fiyatta değil, kumaşın yapısındadır. Bu yüzden kumaş cinsine yapısına ve dokumasına çok dikkat etmek gerekir.

Toparlayıcı mayo ile ilgili tüm bu özellikler göz önüne alınarak karın ve göğüs bölgelerinden şikâyetçiyseniz ve sırf bu sebepten ötürü tatile, denize, havuza gitmekten, plajlarda gezmekten, güneşlenmekte kaçıyorsanız, yapacağınız şey çok basit. Üzerinize uygun bir toparlayıcı mayo alıp yazın tadını çıkarmak.


  • mayo korseler
  • toparlayıcı mayo modelleri
  • mayo korse
  • korseli mayo fiyatları
  • toparlayıcı mayolar
  • korse mayo modelleri
  • toparlayıcı mayo
  • korse mayo
  • mayo korseli

Yorum Yaz


Yorumlar

Fatma Kara
Benim 15 kilo kadar fazlam var. İşe yarar mı acaba ?
Arzu öncül
Benim de hemen hemen o kadar fazlalığım var. Bu yaz kullandım. Bayağı toparladı. Ben memnun kaldım bi deneyin derim.
Sibel Baş
Ben bu korse modelinden kullanmak istiyorum fakat kafama takılan bazı konular var. Öncelikle genel olarak bu üründen satın alırken bir beden küçük tercih ediliyor. Bu doğru bir seçim mi? Beden seçerken neye dikkat etmeliyiz? Diğer kafama takılan konu ise kumaş yapısı ince mi yoksa toparlayıcı etki amacıyla diğer mayo modellerine göre kalın mı? Sİpariş vermek ve bu yaz kullanmak istiyorum. Bunları cevaplarsanız çok sevinirim.
Hadise Karaca
Bu yaza daha ince ve formda girmek istiyorum. Yaklaşık 1 aydır diyet yapıyorum fakat etkisini yavaş gösteriyor. Ben şuan 80 kiloyum. Bu fazlalıkları gizlemek ve zayıflamak istiyorum. Bu mayo modellerinden kullanmak istiyorum. Oldukça etkili olduğunu duydum. Yaklaşık olarak kaç beden incelebilirim?
ÜCRETSİZ KARGO! Online ödemelerde kargo bizden...