SEPETTE ÜRÜN YOK :(

Toparlayıcı tayt modelleri inceltir mi? Toparlayıcı tayt kullananlar

6458 defa okundu
21 Eylül 2016 - 01:45:07
Toparlayıcı tayt modelleri inceltir mi? Toparlayıcı tayt kullananlar

Yıllardır kadınlar güzel görünmek için her türlü çareye başvurmuş kimisinden olumlu sonuçlar alırken, kimisinde de hüsrana uğramışlardır. Günümüzde piyasada çokça gördüğümüz toparlayıcı taytlarda yine kadınlara hizmet etmek için üretilmiştir. Bacaklardaki fazlalıklardan kurtulmak isteyen ya da bacaklarını olduğundan daha ince olmasını hayal eden kadınlar için tasarlanmış bu toparlayıcı taytlar üreticilerin iddialarına göre oldukça etkili olmaktadır.

Toparlayıcı tayt üreticilerinin söylediğine göre 10 gün boyunca 8 saat giyiyorsun ve inceliyorsun. Kimi firmalar ise 24 saat botunca ne kadar üzerinizde kalırsa o kadar etki eder şeklince açıklama yapıyor. Bel bölgesi oldukça yüksek karnı kapatan bu toparlayıcı taytların kısa, uzun ve kapri biçimde olan modellerini piyasada bulmak oldukça kolay. Ama ne yazık ki bu toparlayıcı taytlar da diğer zayıflama yöntemleri gibi tek başına hiçbir işe yaramıyor. Spor ve diyetle desteklendiği zaman istenilen sonuçlar elde edilebilir ama tek başına bir kumaşın bacaklarımızı oturduğumuz yerden inceltmesini beklemek yanlış olur. Bu sebeple toparlayıcı taytları kullanmak isteyen bayanlar günlük 4-5 saat kadar taytı giyecekler ve egzersiz yapacaklar. Bu şekilde zamanla ve kontrollü bir biçimde bacaklarda incelme sağlanabilir. Yani toparlayıcı taytlar yapılan egzersiz ve diyete yardımcı birer eleman durumunda bulunuyorlar. 

Toparlayıcı taytlarla incelme konusunda en iyi sonuç hareket ederek mümkün olmaktadır. Herkesin bildiği gibi hareket halindeyken vücut ısısı çok daha fazla yükselir ve toparlayıcı taytlar böylece terleme oluşturur. Meydana gelen bu terleme ile birlikte toksin atılıp detox etkisi oluşur ve bu sırada da basen ile bacak bölgelerindeki normal kan dolaşımı hızlanır. Hızlanan kan dolaşımı ile birlikte yaşlar yakılmaya başlar. Gün içerisinde 4 – 5 saat giyilen bu toparlayıcı tayt ile son 1 saatinde egzersiz yada yürüyüş yapılması öneriliyor. Ayrıca üretici firmaların açıklamalarına göre bu toparlayıcı taytlar hareket halinde olduğun sürece yağ yakımını hızlandırıp, kan dolaşımını arttırdığı için hem zayıflatıyor hem de selülitlere savaş açıyor. Açıklamalara göre bu toparlayıcı taytlar sadece bacakları inceltmekle kalmıyor, karnı düzleştiriyor, kalçaları daha küçük boyuta getiriyor, selülit yok ediyor, baldırlarında incelmesini sağlıyor. Tabi ki yine sadece giyerek değil hareket ile birlikte.

Toparlayıcı taytın kumaşındaki olan özellik dolayısıyla incelmeye yardımcı oluyor. İçerisinde mikro moleküllerin olduğu mikro fiber kumaştan üretilmiş olan toparlayıcı taytlar, hareket ile sürtünerek cilde nüfuz ediyor. Böylece yağ yakımı hızlanıyor ve hareket eşliğinde incelme meydana geliyor. Şimdiye kadar tüm yazılanlar bu toparlayıcı taytı üreten firmaların açıklamaları üzerine öğrenilen bilgiler. Peki bu taytı kullanan kişilerin yorumları nelerdir?

Toparlayıcı tayt kullananlar tarafından yapılan yorumlardan bazıları:
Toparlayıcı tayt kullanan bir kullanıcı doktor tavsiyesi ile kullandığını ve her gün düzenli yürüyüş ve bacak hareketleri yaptığını 1 ay sonra bacaklarında gözle görülür bir incelme olduğundan bahsetmiş. Bu arada bol bol su içtiğini de yorumuna eklemiş
Bacaklarından şikâyetçi olan bir kullanıcı ise diyet yaptığını spor yaparken bu toparlayıcı taytı giydiğini ve sadece basenlerinde incelme olduğunu baldırlarına bir etki yapmadığını söylemiş
Yine toparlayıcı tayt kullanan bir bayan ise spor yapamadığını fakat yediklerine dikkat ederek bol su içtiğini ve taytı kullandığını söylemiş ama sonucun tam bir hüsran olduğunu onu giymeden de aynı diyeti uygulayıp su içmesi durumunda bu kadar incelme sağlayabileceğinden bahsetmiş.

Siz de toparlayıcı tayt kullanan biriyseniz aşağıdan yorumlarınızı yazabilirsiniz...


  • zayıflama taytı
  • korse tayt
  • toparlayıcı tayt modelleri
  • zayıflama taytı kullanıcı yorumları
  • toparlayıcı tayt kullananlar
  • toparlayıcı tayt
  • tayt korse
  • toparlayıcı taytlar

Yorum Yaz


Yorumlar

Demet Çalışkan
satışını yaptığınız tayt korse modelleri çok güzel :) korse giyildiği hiç belli olmayacak şekilde tasarlanmış. tayt korseler sipariş verince kaç günde teslim ediliyor?
Özge İnal
tayt giymenin verdiği rahatlığı hiçbir şey vermiyor. Hele bir de böyle inceltici tayt ise hem zayıf görünüp hem de rahat olmak harika. Kimisi kot giyer ben tayt giyiyorum tavsiye ederim
Buse Çolak
Genellikle tayt kullanan biri olarak bu modeli çok beğendim:) Her bedeni var mı elinizde?
Sevda Güçlü
Toparlayıcı tayt kullananlar memnun mu kızlar ben de tayt kullanıyorum ama toparlayıcı etkisi yok, normal tayt benim kullandığım. Bacaklarım biraz kalın aslında biraz ince görünce hiç fena olmaz. Tavsiye eder misiniz sıkılaştırıcı taytlar bacakları inceltir mi?
Ebru Mayacı
Bu tarzda yardımcı ürünleri kullanmak daha güzel görünmek için verilen çabanın faydalarını bence kesinlikle arttırıyor. Ben spor yaparken özellikle tercih ediyorum ya da yürüyüş yaparken. Bacaklarımı tamamen sardığından dolayı bir kere daha kısa sürede daha çok hareket edebilmemi sağlıyor. Vücut ısısının artmasıyla yağ yakımının da arttığını düşünüyorum.
Seda Gökçeoğulları
Vücudumun daha toplu durması için bu tayt modellerini denemek istiyorum. Bu taytların bacakları toparlayıcı ve göbek bölgesindeki fazlalıkları giderici etkisi tartışılmaz. Fakat kalçanın daha sık ve poponun daha dik ve güzel durmasını sağlar mı acaba? Ben aslen bu amaçla kullanmak istiyorum.
Dilara Koçak
vücut şekillendiren tayt kullanarak basenlerimdeki sarkmalardan kurtuldum. Birkaç kullanım sonrasında bile etkisi fark ediliyor ama uzun süreli kullanımlarda en ideal vücut ölçülerine kavuşabiliyorsunuz. Oldukça rahat ve şık olmasının yanısıra etkisi de çok güzel.
ÜCRETSİZ KARGO! Online ödemelerde kargo bizden...