SEPETTE ÜRÜN YOK :(

Vücut şekillendirici korse nedir? Vücut şekillendiren korseler

2175 defa okundu
09 Kasım 2016 - 23:55:26
Vücut şekillendirici korse nedir? Vücut şekillendiren korseler

Vücut şekillendirici korseler beli ince gösterir, vücudu düzgün bir şekle sokar ve göğüsleri daha dik gösterir. Önden ayarlı kademeli kopçaları ile istenilen sıkılık sağlanır ve bel ince durur. Ayrıca göğüsler desteklenir ve bu sayede daha dik bir görünüm alır. Ayrıca vücut şekillendirici korse ile düz bir karına sahip olunur. Vücut şekillendirici korseler hem basen bölgesini hem de göbek bölgesini şekle sokmak için üretilmiştir. Böylece kullanan kişinin ince görünmesine ve hada fit bir vücuda sahip olmasına yardım eder. Ayrıca popo bölgesinin de dikleşmesine yardımcı olduğu söylenmektedir. Bu tür korselerin kontrollü bir şekilde uzun zaman takılması durumunda bel kısmının inceldiği ve kum saati görünümüne kavuşulduğu iddia edilmektedir. Ayrıca fermuarlı modellerinin olması kullanım rahatlığı sağlar.

Vücut şekillendirici korseler 3 kattan oluşur. Dış kısımları esnek kumaştan oluşurken iç kısmı diğer korselerden ayrı olarak lateks kumaştan yapılmıştır. Giyildiği andan itibaren ince bir görünüm elde edilir. Vücutta 3-4 saat kalması tavsiye ediliyor ve ürünün özelliğini yitirmemesi için elde yıkanması gerekiyor. Her kadın yuvarlak kalçaların, dik göğüslerin ve ince bir belin hayalini kurar. Vücut şekillendirici korseler işte bu hayalleri gerçek yapma amacı ile üretildi. Bu korseleri kullanan bayanların belleri ince görünümlü, kalçaları yuvarlak ve göğüs altı desteğinden dolayı da göğüsleri dik bir görünüm kazanmasına yardım ettiği iddiaları ile piyasaya sürüldü.

Vücut şekillendirici korse modelleri diğer korseler kadar çok fazla modele sahip değil. Piyasada bazı vücut şekillendirici modeller.

Yüksek Bel Paçalı Silikonlu Vücut Şekillendirici Korse: Bu korseler diz üzerinden göğüs altına kadar uzanır. Silikonludur, kayma yapmaz. Karın ve bel kısmını toparlayarak şekillendirir. Popo kısmında toparlayıcı bantları mevcuttur. Paça kısmında ki bantların ince olması dolayısıyla bacakta bir rahatsızlık hissedilmez. Giyen kişinin bedenini 1 beden kadar ince gösterir.

Atlet Tipi Şekillendirici Korse: Sütyen, korse ve atlet üçlüsünü bir arada barındırır. Sırt kısmında herhangi bir kopça ya da bant olmadığı için rahatsızlık vermeden sırtı destekler ve fazlalıkları toparlar. Dikişsiz olduğu için kıyafet altından belli olmaz. Göğüs kısmı desteklidir bu yüzden dik bir görünüm sağlar. Bel kısmında olan fazlalıkları toparlar, mide kısmının sıkılaştırıp, toplar.

Göğüs Altından Bel ve Göbek Kısmını Saran Şekillendirici Korse: Bel kısmını inceltemeye ve yan kısımlardaki fazlalıkların toparlanması amacı ile kullanılan bu şekillendirici korselerin uzun zaman ve düzenli kullanım sonrasında bel kısmında oldukça önemli incelme kaydedileceği söyleniyor. Bu tür korseler ayrıca göğüs altından destekli olduğu için dik göğüs görünümü de veriyor. Bu korselerde 3 kattan oluşur. Esnekliğin sıkı olması için çelik balenli olanları vardır. Önden kopçalı olması giyip çıkarma olaylarında kolaylık sağlarken kademeli kopçaları da sıkılama yönünden avantajlıdır.

Paçalı Göbekte Biten Şekillendirici Korseler: Bu tür korseler kalça ve karın alt bölgesini şekillendirme amaçlı kullanılmaktadır. Böylece sakmış popo kalkık bir görünüme kavuşurken diğer yandan basenlerde de bir şekillenme olacaktır. Kıyafet altına giyildiği zamanlarda basenler küçük görünür popo kalkık durur.

Slip Şeklinde Göğüs Altında Biten Şekillendirici Korseler: Bu tür korseler kalça kısmını şekillendirirken ayrıca mideyi düzleştirmeyi ve yan taraflarda simit denilen fazlalıklarında toparlanması amacı ile üretilmiştir. Bu korse ile yan kısım fazlalıkları toplanırken düz bir karına da sahip olunabilir. Ayrıca göbek bölgesi ile bacak bölgesi için şekillendirici tayt korselerde bulunmaktadır.


  • vücut şekillendirici korse fiyatları
  • vücut şekillendirici
  • Vücut şekillendiren korseler
  • vücut şekillendirici korse modelleri

Yorum Yaz


Yorumlar

Necla Bayır
Göbek bölgemde fazlalık olduğu için bu modelden kullanmak istiyorum. Aslında fizik olarak tam olarak istediğim belimin incelmesi ve kalçamın dik durması. Bunun için kilo vermeye çalışıyorum fakat vücut şeklim istediğim gibi olmuyor. Bu modeller ile istediğim fiziği ve ölçüleri elde edebilir miyim?
ÜCRETSİZ KARGO! Online ödemelerde kargo bizden...