SEPETTE ÜRÜN YOK :(

Zayıf gösteren korseler işe yarar mı? Zayıf gösteren korse modelleri

2973 defa okundu
11 Ekim 2016 - 10:28:58
Zayıf gösteren korseler işe yarar mı? Zayıf gösteren korse modelleri

Zayıf gösteren korseler vücut hatlarından memnun olmayan bay ve bayanlar için üretilmiş özel kıyafetlerdir. Anında incelme sağladığı için zayıf gösteren bu özel kıyafetler günümüzde oldukça fazla çeşit ve modele sahiptir.

Kadınların yıllar boyu hem işkence olarak gördükleri hem de bir türlü vazgeçemedikleri korse esnek bir iç giysidir. Sağlık alanında kullanılan korseler varsa da daha çok ince görünmek, zarif durmak adına kullanılırlar. Korseler giysilerin içine giyildiklerinde zayıf göstermekle kalmaz fazlalıkları toparlayıp, kusurları kapattığı için daha hoş daha şık bir duruş sağlar. Korse giyen kişilerin duruşları da daha dik ve kendinden emin bir hal alır. Daha zayıf görünmek isteyen fakat bir türlü diyete başlayamayıp spor yapamayan bayanların gözde giysisidir zayıf gösteren korseler. Elbise altına giyerler ve sihirli bir değnek değmiş gibi 1 beden kadar ince görünürler.

Birçok kadının fobisi haline gelmiş olan diyet ve egzersiz yapmadan korse ile zayıf görünmek geçici bir süreliğine olduğu dikkate alınmalıdır. Bu iç giysinin giyilme süresince geçerli olduğu unutulmamalıdır. Kalıcı bir zayıflık isteniyorsa zayıf gösteren değil zayıflamaya yardımcı olan korseler kullanılarak ve egzersiz yapılarak elde edilebilir. Eğer yağ ve kilo fazlalığı kalça ve basen bölgelerinde fazla ise bu durumda popo destekleyici özelliği olan ve popo kaldırıcı özelliği bulunan, kendi beden ölçünüzde  bir korse modeli uygun olacaktır. Eğer bu özelliklerdeki korsenin vücudunuza az baskı yapmasını istiyorsanız tek katlı olan korseleri, daha fazla baskı istiyorsanız çift katlı korseleri tercih etmelisiniz. Ayrıca daha sıkı ve toparlanmış bir kalça basen istiyorsanız o zaman bir beden küçük korse almalısınız.

Karın bölgesindeki kilo fazlalığından şikâyetçi olup zayıf gösteren korse kullanmak isteyen bayanlar karın bölgesine baskı uygulayan çift katlı korse modellerini seçmelidirler. Yine bu modelde de daha sıkı bir korse isteniyorsa bir beden küçük alınabilir. Doktora danışmak şartı ile doğum sonrası için kullanılmak istenen korselerin ise tüm vücut geneli için olan modelleri vardır. Karın, kalça, göbek ve basenleri tümüyle sarar. Yapısı yumuşaktır. Yeni doğum yapmış bir bayanın kullanabileceği türden fazla sıkı değildir. Doktor izin vermesi koşulu ile doğumdan 10 gün sonra kadar kullanılmaya başlanan korselerdir.

Tüm vücudun sarılması ve genel olarak zayıf görünmesi için göğüs altından başlayan ve diz altına kadar uzanan korse modelleri mevcuttur. Eğer basen sonu yoksa diz üstü başlayıp göğüs altına kadar olan modeller de tercih edilebilir. Ayrıca belirli bölgelerin daha fazla olduğu düşünülüyorsa o bölgelerin çift katlı olanlarının alınması uygun olur. Elbisenin altına giyilen korsenin zayıf göstermesini isterken dışarıdan belli olmasını istemiyorsanız o zaman tam size göre dikişsiz modeller mevcut. Eğer gün boyu dışarıdaysanız ve kalabalık içinde çalışıyorsanız dikişsiz zayıf gösteren korseler tam size göre olabilir.

Tüm zayıf gösteren korseleri alırken beden ölçülerinizi iyi bilmeniz ve mümkünse denemeniz sizin yanılgıya düşmemenizi sağlayacaktır. Beden ölçüsünden çok küçük alınan korse çeşitleri sizi rahatsız eder ve sağlık sorunları yaşamanıza neden olur. Bu yüzden 1 beden küçük almanız yeterli olacaktır. Beden ölçünüzden büyük almanızda istenilen etkiyi vermeyip kötü bir görüntüye sahip olmanıza sebep olur. Ayrıca kullanılacak korselerin yapısının pamuklu olması ve naylon içermemesi gerekmektedir. Bununla birlikte temizliğine de özen gösterilmelidir. Böylece mantar oluşumu gibi istenmeyen sağlık problemlerinin yaşanmasının önüne geçilir. Birçok modeli olan korseler kilo sorunu yaşayan ya da bir bölgede fazlalıkları bulunan bayanları zayıf gösterirler. Piyasada bulunan çeşitli modeller ile ister belinizi ince göstereceksiniz, ister basenlerinizi küçük göstereceksiniz, ister tüm vücudunuzu zayıf göstereceksiniz ve böylece dişiliğiniz ile ön plana çıkıp daha feminen görüneceksiniz.

 


  • zayıf gösteren korse
  • ince gösteren korse
  • zayıf gösteren korse modelleri
  • zayıf gösteren korseler
  • zayıf gösteren korse çeşitleri

Yorum Yaz


Yorumlar

Sümeyye gediz
Fazla kilolarım nedeniyle vücudumda sarkmalar meydana geldi. Ayrcıa kilolarım yüzünden istediğim kıyafeti giymekte çok zorlanıyorum. Zayıflamak için neredeyse her yolu denedim ama başarılı olamadım. Bunu kullanarak kaç beden ince gözükebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim
ÜCRETSİZ KARGO! Online ödemelerde kargo bizden...